Profiteer direct van onze 10% WEEKENDACTIE en ontvang t/m zondag 14 september 10% korting op het gehele assortiment!
De korting wordt automatisch verrekend in de winkelwagen.
EPDM strook 10 cm breed | 20m lang | 1,3mm dik
Deze EPDM strook 10cm breed kan worden gebruikt voor bijvoorbeeld het renoveren van een dakgoot, het afwerken van een EPDM dak en het afwerken van waterdichte verbindingen.
Dikte EPDM | 1,30mm |
---|---|
Gebruiken voor | Dakgootbekleding , Naden en voegen afdichten , Gevelbekleding |
EPDM strook op rol met een lengte van 20 meter en een dikte van 1,30mm. Deze strook is 10cm breed. Deze rubberstroken zijn ideaal voor het waterdicht afwerken van een EPDM dak, gevel of kozijn. Ook voor gebruik als loodvervanger / loodslabbe zijn deze EPDM rubberstroken uitermate geschikt. Op EPDM XL vindt u uitsluitend topkwaliteit Europees EPDM rubber. Dit is snel en makkelijk te gebruiken zonder voorbehandeling of primer!
EPDM rubber stroken worden gebruikt voor vele toepassingen, zoals:
- Dakgoot renovatie
- Gevel bekleding (luchtdicht bouwen)
- Afwerking EPDM dak
- Loodvervanger / loodslabbe
- Afwerken van waterdichte verbindingen
Naast deze 10 centimeter brede strook, kunt u deze EPDM rubberstroken kopen in diverse breedtes. Gebruik in verband met onze garantievoorwaarden alleen de Tytane® EPDM lijm en kit bij de toepassing van deze EPDM strook.